SON TV

Yasemin Özilhan makyajsız haliyle ağızları açık bıraktı

Yasemin Özilhan (Ergene) sosyal medyada paylaştığı fotoğrafıyla büyüledi. Yasemin Özilhan makyajsız güzelliğiyle ağızları açık bıraktı.

Yasemin Özilhan makyajsız haliyle ağızları açık bıraktı

Yasemin Özilhan (Yasemin Ergene) sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraftaki makyajsız güzelliğiyle takipçilerini mest etti.

Yasemin Özilhan duru güzelliğiyle paylaştığo fotoğrafında ipek kirpikleri dışında makyajsız olan yüzünün fotoğrafına büyük övgüler aldı. Takipçilerinin mest olduğu fotoğrafa beğeni yağarken Yasemin Özilhan güzelliğini birkez daha kanıtlamış oldu.

SOSYETEYE ADIM ATTI

Bilindiği gibi Yasemin Ergene Özilhan evlenmeden önce Keremcem ile oynadığı Aşk Oyunu ve Kutsi ile oynadığı Doktorlar isimli dizilerle ün yapmıştı. O yıllar güzelliğiyle herkesin beğenisini alan Yasemin Ergene, Doktorlar dizisi süresinde tanıştığı İşadamı İzzet Özilhan ile evlenmişti. Bu evliliğinden kızları olan Yasemin Özilhan oyunculuğu bırakmış sosyeteye adım atmıştı. Sosyetede güzelliği ve aktiviteleriyle ün kazanan Yasemin Özilhan kısa sürede ismini bu şekilde milyonlara duyurmuştu.

Tasarladığı kıyafetlerle ve moda konusunda ikonluğuyla son zamanların popüler ismi olan Yasemin Özilhan yaş aldıkça güzelleşen Türk kadınları arasında başlarda geliyor. Anne olmasına rağmen güzelliği ve bakımından ödün vermeyen sosyetik isim herkesi mest etmeye devam ediyor.