SON TV

Yasemin Sakallıoğlu Jet Sosyete’de!

Çektiği birbirinden güzel videolarla izleyenlerin gönlünde taht kuran Yasemin Sakallıoğlu Jet Sosyete dizisinde oynayacak.

Yasemin Sakallıoğlu Jet Sosyete’de!

Türkiye onu yıllar önce annesinin taklidiyle çektiği bir videoda tanıdı. Yıllar geçti ve Yasemin Sakallıoğlu özellikle Karadeniz şivesiyle herkesin gönlünde taht kurdu. O da yetmedi hayranlarının desteğiyle ATV’nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da (EDHO) Lütfiye karakterine can vererek hayran sayısını arttırdı.

JET SOSYETE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Avrupa Yakası, Yalan Dünya gibi milyonları ekrana kilitleyen dizilerin senaristi Gülse Birsel tarafından yeniden kaleme alınan 2018’in en komik dizisi Jet Sosyete bugün yani 4 Ekim 2018 günü TV8 ekranlarında kolaj bölümüyle yayında olacak.

Dizinin yeni bölümü 10 Ekim’de yayınlanacak. Gülse Birsel Jet Sosyete ile ilgili Instagram üzerinden çok güzel bir haber verdi! İşte o haber!

 

JET SOSYETE’DE

Annesi hep Yasemin’in evlenmesini istiyordu, en azından Yasemin Sakallıoğlu herkesi kahkahalara boğduğu mini videolarında bundan bahsediyordu. Şimdi ise Yasemin’in hayranlarının ve SON TV’nin dediği oldu. Geçtiğimiz sezon yayın hayatına Star TV’de başlayan Gürse Birsel’in muhteşem sit-comu Jet Sosyete’de güldürecek Yasemin…

ŞAHAN’LA FİLM

Yasemin Sakallıoğlu bununla da yetinmedi ve Recep İvedik serisiyle tüm zamanların en çok izlenen filmlerini çeken Şahan Gökbakar’ın da ilgisini çekmeyi başardı. Öyle ki Şahan, Yasemin’in kendi ortaya çıkardığı Zengo adlı karakterin filmini çekmek için kollarını sıvadı.

Ünlü bir komedyenin filminde başrol karakteri olacak olan Yasemin Sakallıoğlu artık kendini aştı.

Jet Sosyete’nin yeni sezonu heyecanla TV8 ekranlarında beklenirken Yasemin Sakallıoğlu’nun bu kez nasıl bir rolle severleriyle buluşacak olması merak konusu olmaya başladı.

Ayrıca son zamanlarda sevgilisiyle sık sık paylaşımlar da yapan Yasemin Sakallıoğlu geçtiğimiz günlerde aldığı evlenme teklifiyle hayranlarını sevindirmiş, annesini çok mutlu etmişti. Kendisi için sık sık ‘evimizin kızı gibisin’ diyen hayranları bu durum karşısında Yasemin artık evleniyor diyor.

Yasemin Sakallıoğlu’nun henüz ortada hiçbir şey yokken Jet Sosyete oynayacağının konuşulduğunu ilk kez SON TV açıklamıştı!

O HABER İÇİN TIKLAYIN

Yasemin Sakalıoğlu’nun Şahan Gökbakar ile çekeceği filmin detayları için tıklayın!