SON TV

Zekeriya Öz ile ilgili bomba bilgi

Firari Savcı Zekeriya Öz’ün Ergenekon soruşturmasını yürttüğü dönemde görüştüğü çok üst düzey bir devlet büyüğüne, ‘Rüyamda gördüm siz benim makam şoförlüğümü yapıyordunuz’dediği belirtildi.

Zekeriya Öz ile ilgili bomba bilgi

Fetullahçı firari savcı Zekeriya Öz ile ilgili bomba bir bilgi ortaya çıktı. Öz’ün Ergenekon soruşturmalarını yürüttüğü dönemde çok üst düzey bir devlet büyüğüne inanılması güç sözler söylediği belirtildi.

BİR DEVLET BÜYÜĞÜ…

FETÖ’den yargılanan Balyoz eski Savcısı Hüseyin Kaplan’ın yargılandığı mahkemedeki ifadesine yansıyan olaya göre Zekerya Öz bir gün bir rüya gördü. Rüyada güya üst düzey bir devlet büyüğü Öz’ün şoförlüğünü yapıyordu.

Zekeriya Öz ilerleyen günlerde bu üst düzey devlet büyüğü ile bir ortamda bir araya geldi. Burada Öz bu devlet büyüğüne, ‘Bir rüya gördüm siz benim makam şoförlüğümü yapıyordunuz’dedi. Devlet büyüğü bu sözler karşısında şoke oldu ve Zekeriya Öz ile bir daha görüşmedi.

RESMİ KAYITLARA GİRDİ

Eski Balyoz savcısı Hüseyin Kaplan bu ifadesi resmi kayıtlara da girdi. Zekeriya Öz’ün çok üst düzey bir devlet büyüğüne bu sözleri söyleyebilecek kadar kibirli olması şaşkınlığa neden oldu.

Bilindiği gibi FETÖ’cüler rüya görmeleri ile ünlü. Örgüt üst düzey yönetimi sahte rüyalar ile örgütteki motivasyonu sağlamaya çalışıyor. Bu nedenle de uydurulmuş rüyalar örgüt içerisinde yayılıyor. ByLock yazışmaları da çok sayıda sahte rüya ile doluydu.

0/5 (0 Reviews)