SON TV

Arda Turan ve Berkay kavgasında Asena Atalay ve Berkay olayı gündeme geldi!

Arda Turan ve Berkay geçtiğimiz günlerde kavga etmiş, kavga ardından Arda Turan Berkay'ın burnunu kırmıştı. Tüm bu yaşanan olaylar ardından akıllara gelen olay şu: Asena Atalay ve Berkay'ın Akmerkez'de fotoğraflanması!

Arda Turan ve Berkay kavgasında Asena Atalay ve Berkay olayı gündeme geldi!

Arda Turan ve Berkay’ın bir gece kulübünde Berkay’ın eşine sarkıntılık ettiği iddiasıyla yaşanan kavgası ardından gözler 2013 yılında yaşanan ve magazin gündemine bomba gibi düşen Caner Erkin’in eşi Asena Atalay ve Berkay arasında çıkan haberlere döndü. Peki ne oldu? Arda Turan, Berkay ve Asena Atalay ismini yan yana getiren neden neydi? İşte Arda Turan, Berkay, Asena Atalay olayı ve iç yüzleri…

ARDA BERKAY’IN BURNUNU KIRDI

Futbolcu Arda Turan ve şarkıcı Berkay’ın kavgası magazin gündemine bomba gibi düştü. İstanbul Emirgan’da bulunan Gizli Kalsın adlı mekanda ikili arasında büyük bir tartışma yaşandı. Arda Turan ve Berkay birbirine girdi. Kavga sonucunda Arda Turan, şarkıcı Berkay’ın burnunu kırdı. Bu sıralarda Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin de yanlarındaydı.

“EVLİ OLMASAM SENİ KAÇIRMAZDIM”

Olay ardından eşi tarafından hastaneye götürülen Berkay tedaviye alındı. Arda Turan ise mekanda kalarak olayın soğumasını bekledi. Tüm bu olaylar patlak verirken Arda Turan’ın Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e “Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın” dediği iddia edildi.

ARDA TURAN’DAN AÇIKLAMA

Geçtiğimiz günlerde Aslıhan Doğan Turan ile dünyaevine giren Arda Turan konuyla ilgili ilk açıklamasında “Bugün gazetelerde çıkan haberle ilgili kısa bir açıklama yapmak isterim. İzin günümde arkadaşlarımla gittiğim bir mekanda yaşadığımız tartışmanın sebebi bir ‘namus’ konusu gibi haberleştiriliyor. Basit bir tartışma yaşanmıştır, doğrudur ama sebebi anlatılan şekilde değildir. Böyle bir şeyin olması da mümkün değildir. Her iki tarafa da geçmiş olsun” diyerek Berkay’ın eşine ‘asıldı’ iddialarını yalanladı.

HAMİLE EŞ ASLIHAN’DAN AÇIKLAMA

Bu olaylar sonrası gözler yeni evlendiği Aslıhan Doğan Turan’a çevrildi. Doğan Turan konu ile ilgili; “Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne saçmalık varsa önüme sunuldu. Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören ve malesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım. Sabrım birçok kez denensede bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim. Allahın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar…” dedi.

BERKAY HUKUKİ YOLLAR DEDİ

Burnu kırılarak hastaneye kaldırılan Berkay ise yaptığı ilk açıklamada, “Bütün hukuki yollara başvuracağız. Şu anda evimdeyim, doktorlar kontrole geldi. Ameliyat olup olmayacağım belli değil. Arda’nın benim eşimi tanımaması mümkün değil. Yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var ” dedi.

BERKAY’IN DOKTORUNDAN İLK AÇIKLAMA – TIKLAYIN

SİLAHLA HASTANEYE GİTTİ İDDİASI

Yaşanan burun kırığıyla son bulan kavganın ardından Barcelona gibi büyük bir takımda top koşturmuş yıldız futbolcu Arda Turan’ın silahla Berkay’ın kaldırıldığı hastaneye giderek “Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim” dediği de iddia edildi.

ÖZLEM ADA ŞAHİN: BURNUNDA 15 KIRIK VAR

Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi:  “Dün akşam yaşanan durumdan dolayı çok üzgünüm… Eğlenmeye gittiğimiz mekanda bahsi geçen şahsın sözlü “Çok güzel kadınsın, evli olmasan seni kaçırmazdım” tacizine uğradım. Bu duruma eşimin şahit olmasından sonra yaşanan gerginlik bu şahsın eşime kafa atması ve eşimin burnundan kanlar gelmesiyle biz direkt hastaneye gittik. Yapılan tektikler sonucu eşimin burnunda 15 tane kırık olduğu anlaşılmıştır. Ve acil ameliyat gerekli olduğu bilgisi bize verilmiştir. Bu konuda üzgün olduğum hemcinsim ve bir bebek bekleyen bir anne adayının yaşayacakları beni derinden etkiemektedir. Gerekli hukuksal işlemler tarafımızdan başlatılmıştır. Kamuoyu bilgilerine arz ederim”

“YA SESİNE BİR ŞEY OLURSA?”

Konuyla ilgili Özlem Ada Şahin ile görüştüğünü söyleyen Habertürk yazarı Esin Övet, şunları kaleme aldı: “”Esin, bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve ‘Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın’ dedi. Ben de ‘Ne diyorsun kendine gel’ dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda’nın kulağına eğilip ‘Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşağız’ dedi. O anda bana döndü Berkay ‘Hadi eve göndereyim seni’ dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem’i göndereyim ‘konuşacağız erkek erkeğe’ dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay’ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direk hastaneye götürdüler. Saat 16.00’da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda’nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde… Olacak iş mi Esin?”

ASENA-BERKAY-CANER OLAYI NEDİR?

Tüm bu olaylar ardından insanlar Berkay ile Caner Erkin’in eşi Asena Atalay arasında yaşanan olayları konuşmaya başladı. Peki neydi bu olay?

Yıl 2013’tü. Ünlü futbolcu Caner Erkin’in tasarımcı eşi Asena Atalay ve Berkay Akmerkez’de bebek odasından çıktığı esnada kameralara yakalandı. Bu sırada patlayan flaşlar ardından neye uğradığını şaşıran ikili haftalarca magazin ve spor gündeminin en çok konuşulan olayı oldu. Caner Erkin o sıralarda Fenerbahçe’de oynuyordu. Bu durum sonrasında Erkin uzun süre olayların üzerini kapatarak eşiyle mutlu bir hayat sürmek istedi. Fakat çok sürmeden Asena Atalay ve Caner Erkin çifti ayrılık için mahkemeye başvurdu.

YILLARDIR KONUŞULUYOR

Süreç 5 sene boyunca hep takip edildi. Nafakalar, itirazlar, mahkeme süreçleri… Her hafta neredeyse Caner Erkin ve Asena Atalay ile ilgili haberler gündemi meşgul etti. İddia edilene göre Berkay ve Asena Atalay yasak aşk yaşıyordu. Bu durum bebeği olan Asena Atalay ve Caner Erkin çiftinin ayrılmasına neden olmuştu.

ŞÜKRAN OVALI İLE EVLENDİ

Yıllar sonra Caner Erkin ünlü oyuncu Şükran Ovalı ile evlenerek dünya evine girdi. Geçtiğimiz günlerde de Caner Erkin ve Şükran Ovalı Erkin’in bir bebekleri dünyaya geldi.

O OLAY GÜNDEM OLDU

Şimdi ise Arda Turan ve Berkay’ın kavgası sonrası bu olay tekrar gündem oldu. Arda Turan’ın Berkay’ın eşine sarkıntılık ettiği iddiası sonrası Berkay’ın da evli olan Asena Atalay’la yaşadığı durumlar sosyal medyada konuşuldu.

KAVGAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI – TIKLAYIN!

0/5 (0 Reviews)