SON TV

Avlu 25. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Avlu 25. yeni bölümde Kudret Deniz’i vuracak mı?

Avlu 25. yeni bölümün 2. fragmanı yayınlandı. Avlu 25. yeni bölümün 2. fragmanında; Kudret ile Deniz bir kez daha kozlarını paylaşıyor. Kudret Deniz'i vuracak mı? Zerrin, Kudret'in başka bir cezaevine nakledilmesini istiyor. Azra ile Deniz arasında ipler geriliyor. Avlu dizisinin 25. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanları haberimizde..

Avlu 25. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Avlu 25. yeni bölümde Kudret Deniz’i vuracak mı?

Avlu 25. yeni bölüm 2. fragmanı bugün ekrana geldi. Avlu’da yine ortalık karışacak. Dizinin yayınlanan 25. yeni bölüm 2. fragmanında Kudret elindeki silahla Deniz’in yanına gidip ‘sen beni hayatta bırakarak cezalandırdın öyle mi? Ben de seni öldürerek cezalandıracağım’ diyerek silahı ona doğrultuyor. Deniz ise ‘sen beni öldürmek istiyorsun ama ben o Deniz’i çoktan öldürdüm’ diyerek cevap veriyor. Avlu 25. yeni bölüm 2. fragmanında Azra ve tayfası yeni bir şey planlıyor.

Avlu dizisinin 25. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. 24. bölümün sonunda bir silah sesi duyulmuştu.. Avlu 25. bölüm fragmanında Kudret’in Deniz’i vurmadığı görülüyor. Peki Kudret kimi vurdu? Avlu dizisinin 25. yeni bölüm fragmanında Kudret’in içeriye silah sokmasına çok kızan Zerrin, Kudret’e, başka cezaevine naklini istediğini söyler.

 

ÖZGE HAMİLE

Avlu 25. yeni bölümün yayınlanan 2. fragmanında Naciye’nin kızı Özge’nin hamile olduğu ortaya çıkıyor. Karnında Alp’in çocuğunu taşıyan Özge, bu durumun annesi tarafından öğrenilmesini istemiyor.

İşte Avlu 25. bölüm 1. ve 2. fragmanı:

24. son bölümde Kudret içeri silah sokmuş, banyodan silah sesi gelmişti. Kudret’in içeriye silah sokup olay çıkarması görevdeki koltuğu sallanmakta olan Zerrin’i bu son olay nasıl etkileyecek?

AVLU 24. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Avlu 24. son bölümde Deniz Özge’yi kurtardıktan sonra kendisine silah doğrultan adamdan polis sayesinde kurtulmayı başarıyor. Arabayla Özge’yi de alıp kaçan Deniz’i Kudret’in adamı takip ediyor. Aracıyla manevra yaparak onlardan kurtulan Deniz, parayı hastaneye yetiştirmeye çalışıyor. Bir yandan polisin bir yandan da Kudret’in adamlarından kaçan Deniz, bir sokak arasında sabahı bekleyerek hastaneye gitmeye çalışıyor.

Avlu 24. son bölümde Deniz hastaneye taksiyle gittiği için polis yerini tespit ediyor. Hastanede Azra’nın kardeşine tam parayı verecekken yakalanan Deniz kahroluyor. Paraya el koyan polis, Denizi Emniyete götürüp sorguya çekiyor.

AVLU 24. SON BÖLÜM İZLE

Avlu dizisinin yayınlanan 24. son bölümünde Deniz’in geri döndüğünü gören Kudret deliye dönüyor. Deniz için hain planlar yaparken bir yandan da Zerrin ile ters düşüyor. Melis, 24. bölümde de Zerrin’in peşini bırakmıyor. Melis, hapishanede kafasına göre usulsüz hareket eden Zerrin’in açığını bulmaya çalışıyor.

Avlu 23. bölümde çipin peşine düşen Deniz Murat’ın da yardımıyla parayı bulmuştu. Parayı bulduktan sonra Naciye’nin kızı Özge’yi kurtarmaya giden Deniz, büyük bir kaosun içine düştü. Polisin gelmesiyle son anda kurtulan Deniz, Özgeyi’de alıp kaçarken paranın peşinde olan adama yakalanmıştı.