SON TV

Beni Affet dizisi final bölümüyle izlenme rekoru kırdı! Beni Affet 1477. final bölümü izle

Beni Affet dizisinin final bölümü geçtiğimiz cuma günü yayınlandı. 38 Aralık'ta ekranlara son kez gelen Beni Affet dizisinin 1477. final bölümünü haberimizden izleyebilirsiniz. Gündüz kuşağı olan Beni Affet dizisinin yayınlanan son final bölümü izlenme rekorları kırdı. Beni Affet 1477. final bölümü ve final bölümü özeti haberimizde...

Beni Affet dizisi final bölümüyle izlenme rekoru kırdı! Beni Affet 1477. final bölümü izle

Beni Affet dizisi bugün final bölümüyle ekranlara geldi. Star Tv’nin gündüz kuşağında yer alan dizi, 1477. bölümüyle final yaptı. Beni Affet 1477. final bölümü dizinin izleyicileri tarafından merak ediliyordu. 8 sezondur süren Beni Affet dizisi, Star Tv’de ekrana gelen son bölümüyle izleyicilerine veda etti.

BENİ AFFET FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Beni Affet final bölümünde Yılmaz ve Müjgan’ın nişan günü yaşadıkları küçük bir aksilik onların ve Sevgilerin mutluluklarına engel olmaz. Herkes evde keyifli anlar yaşarken Gönül ve Selva cephesinde herkesin kaderini etkileyebilecek gelişmeler yaşanır. Murat ve Osman, Hakan’ı hak ettiği sona ulaştırmak isterken Osman’ın başına gelenler herkesi şok eder.

Oğullarını bulmak için her şeyi göze alan Yaman ve Feride, Asiye’nin yanına gider. Zafer’le ilgili onunla işbirliği yapmaya çalışırlar. Zafer, karısı Nihal’in ölümünün gerçek sorumlusu öğrendiğinde yer yerinden oynar. Aylardır acı içerisinde kıvranan Feride ve Yaman’ın sonunda evlatlarına kavuşup kavuşamayacağı merak konusudur. Artık herkes için mutluluk ya da kabusla bitecek olan nihai sonun perdesini aralanır…

Star TV’nin uzun zamandır ekranlara gelen günlük dizisi Beni Affet, final yapmasıyla sevenlerini üzdü. Heyecanın dorukta olduğu 1477. final bölümü ise izleyenler tarafından çok beğenildi. Dizi 1477. bölümü ile son kez ekranlara gelerek final yapıp yayın hayatına son verdi. Beni Affet dizisinin final bölümünü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

BENİ AFFET 1477. FİNAL BÖLÜMÜ İZLE

Beni Affet’in neden final yaptığına dair iddialar ise düşen reytingleri gösteriyor. Beni Affet dizisinin son zamanlarda hedeflenen reytingin yakalanamaması nedeniyle final yaptığı iddia ediliyor. 8 sezondur ekrana gelen dizide başrollerin yanı sıra birçok oyuncu değişikliği yapılmıştı.

BENİ AFFET 2018 – 2019 SEZONU OYUNCULARI

Oyuncunun adı – Rolü
Şeyma Korkmaz – Feride Keskin / Melek Güner
Tolga Akman – Yaman Turan
Aleyna Eroğlu – Müjgan
Can Arpacı – Yılmaz
Ceren Yalazoğlu Karakoç – Kader Kayacan
Gökberk Yıldırım – Murat Balıkçı
İlkay Kayku Atalay – Sevgi Kayacan
Okan Şenozan – Şahin Ayaz
Zeynep Aytek Metin – Nazire Tekin
Nermin Uğur – Asiye Turan