SON TV

Beni Affet dizisinin final bölümü yayınlandı! Beni affet 1477. final bölümü ve fragmanı izle

Beni Affet dizisinin final bölümü fragmanı ve son bölümü yayınlandı. Bugün ekranlara son kez gelecek olan Beni Affet dizisinin 1477. final bölümünü ve fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz. Beni Affet final bölümü izleme linki ve 1477. final bölümü özeti haberimizde...

Beni Affet dizisinin final bölümü yayınlandı! Beni affet 1477. final bölümü ve fragmanı izle

Beni Affet dizisi bugün final bölümüyle ekranlara geldi. Star Tv’nin gündüz kuşağında yer alan dizi, 1477. bölümüyle final yaptı. Beni Affet 1477. final bölümü fragmanı dizinin izleyicileri tarafından merak ediliyordu.

Beni Affet final bölümünde Yılmaz ve Müjgan’ın nişan günü yaşadıkları küçük bir aksilik onların ve Sevgilerin mutluluklarına engel olmaz. Herkes evde keyifli anlar yaşarken Gönül ve Selva cephesinde herkesin kaderini etkileyebilecek gelişmeler yaşanır. Murat ve Osman, Hakan’ı hak ettiği sona ulaştırmak isterken Osman’ın başına gelenler herkesi şok eder.

Oğullarını bulmak için her şeyi göze alan Yaman ve Feride, Asiye’nin yanına gider. Zafer’le ilgili onunla işbirliği yapmaya çalışırlar. Zafer, karısı Nihal’in ölümünün gerçek sorumlusu öğrendiğinde yer yerinden oynar. Aylardır acı içerisinde kıvranan Feride ve Yaman’ın sonunda evlatlarına kavuşup kavuşamayacağı merak konusudur. Artık herkes için mutluluk ya da kabusla bitecek olan nihai sonun perdesini aralanır…

Star TV’nin uzun zamandır ekranlara gelen günlük dizisi Beni Affet ile ilgili dizi severleri üzen bir haber geldi. Dizi final yaparak yayın hayatına son verdi. Dizinin final bölümünü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

BENİ AFFET 1477. FİNAL BÖLÜMÜ İZLE

Beni Affet’in neden final yaptığına dair iddialar ise düşen reytingleri gösteriyor. Beni Affet dizisinin son zamanlarda hedeflenen reytingin yakalanamaması nedeniyle final yaptığı iddia ediliyor. 8 sezondur ekrana gelen dizide başrollerin yanı sıra birçok oyuncu değişikliği yapılmıştı.

BENİ AFFET FİNAL BÖLÜMÜ FRAGMANI

‘BENİ AFFET’ NEDEN FİNAL YAPTI?

Beni Affet dizisi için aslında 2018 2019 sezonun sonunda final düşünülüyordu; ancak Beni Affet dizisi aldığı düşük reytingler ile sezon sonuna kadar bile dayanamadı. Dizinin bu kadar uzun sürmesi izleyenlerin sıkılmasına neden oldu. Bu nedenle diziyi bitirme kararı alan yapım ekibi ve kanal, Beni Affet’in final yapmasına karar verdi.

Beni Affet finali ardından oyunculardan açıklama! Beni Affet’e veda!

Beni Affet dizisi için final kararı alındığı basınla paylaşıldı. Beni Affet dizisinde 6 sezon eşi Gaye Turgut Evin ile birlikte yer alan Deniz Evin, Beni Affet dizisinin 28 Aralık 2018 Cuma bugün ekrana gelen 1477. bölümü ile final yaparak izleyicisine veda edeceğini açıkladı.

ETİKETLER: