SON TV

Çukur 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mahsun ölüyor… Çukur 57. son bölüm izle

Çukur 57. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Çukur 57. son bölümde Mahsun ölüyor. Çukur dizisi 2. yeni sezonunun 24. bölümünde; Mahsun ile yolları ayrılan Çeto Koçovalılıar'dan intikamını almak için onları birbirine düşürüyor. Çukur 57. son bölümün ardından Çukur 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur 57. son bölümü (Çukur 2. yeni sezon 24. son bölüm) haberimizden izleyebilirsiniz.

Çukur 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mahsun ölüyor… Çukur 57. son bölüm izle

Çukur 57. son bölümü ile ekrana geldi. Çukur dizisi 2. yeni sezonunun 24. bölümünde; Mahsun ile yolları ayrılan Çeto Koçovalılıar’dan intikamını almak için onları birbirine düşürüyor. Mahsun’un geçmişinin izini süren Selim ve Sena sürpriz bir bilgiye ve kişiye ulaşıyor. İdris Uluç’un kızı Damla ile ilgili herkesi şaşırtan bir kararını açıklıyor. Mahsun, babası olduğunu öğrendiği kişiyle ilgili Çeto ile karşı karşıya geliyor. Peki Çukur’un 57. son bölümünde başka neler yaşandı? Çukur 58. bölüm yeni bölümden ilk sahne yayınlandı.

Çukur 57. son bölümü ile Show TV’de seyirci karşısına çıktı. Çukur 2. yeni sezon 24. bölümde; Çeto’nun İdris Koçovalı’ya Salih ve Celasun ile ilgili anlattıkları herkesi şoke ediyor. İdris tüm oğulları ile birlikte Çukur’u tekrar eski günlerine döndürmek için harekete geçiyor. İdris, Salih ile yaşadığı yüzleşme gözyaşlarına neden oluyor. Yamaç, Baykal’ın izini sürerken yaşanan çatışma heyecanı yükseltirken, Sena’nın Selim ile birlikte Mahsun’un geçmişi ile ilgili ulaştıkları önemli bilgi ve kişi merak ediliyor. Peki Çukur 58. yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Çukur son bölüm izleme linki…

ÇUKUR 57. SON BÖLÜM İZLE

Çukur 2. Sezon 24. Bölümünde; (Çukur 57. Bölüm); Çeto ve Mahsun arasında esen fırtına, Karakuzuların da geleceğine yön verecek. Koçovalılar, Baykal’ın izini sürerek onu bulmak için harekete geçecekler. Öldüğünü düşündükleri birini arayan Koçovalılar, bu büyük kovalamaca sırasında zor duruma düşecekler. Salih ile İdris arasında önemli bir yüzleşme yaşanacak. Ekran başındakiler baba-oğlun arasında geçenler karşısında gözyaşlarına boğulacak. Mahsun’un izini sürmeye devam ederken Selim ve Sena sürpriz bir bilgiye ve kişiye ulaşacak. Bu sırada Çeto, Mahsun ve Koçovalı Kardeşler’e karşı hain planlar yapmaya devam ederken, İdris tüm oğullarıyla bir araya gelerek Çukur’u eski günlerine götürecek.

ÇUKUR 58. YENİ FRAGMAN/ÖNİZLEME YAYINLANDI

ÇUKUR 57. SON BÖLÜMDE NELER OLDU? ÇUKUR 57. BÖLÜM ÖZETİ…

Yamaç Metin’e araştırması için talimat verdiği yatla ilgili olarak, yatın Baykal’a ait olduğunu öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Çeto’nun Koçovalılar’ın düğününü kana bulamak isterken faka basıyor. Bidonlarda bulunan kimyasal gazın salona yayılmasının ardından Karkuzular zor durumda kalır. Mahsun baygın şekilde yerde yatan Çeto’yu görür. Mahsun “Kardeşim” diyerek atılır. Çeto’nun kendisine gelmesi için onu sarsar. Mahsun, Remzi’den yardım ister. Çeto’yu sırtlayıp dışarı çıkarırlar.

CUMALİ YILDIZ’A GİDİYOR

Uluç nikahtan sonra kızı Damla’nın üzgün halini görünce, “bakmayacak mısın yüzüme?” diye sorar. Damla da “istediğin oldu işte, mutlu musun?” cevabını verir. Uluç, “senin için kızım” dese de Damla “senin için” der ve arkasını dönüp içeri girer. Cumali, Damla’ya bu işin böyle olmasını ben istemedim diyerek bundan sonrası için olamayacağı gerçeğini açıklar. Ardından da evden ayrılır ve soluğu Yıldız’ın kapısında alır.

ULUÇ’UN İHANETİ

Yamaç, Kemal’e yatın Baykal’a ait olduğundan emin olup olmadığını sorar. Bu arada Uluç Çeto’nun da sık sık görüştüğü ve son yaşanan olayların arkasındaki gizemli kişinin arabasına biner ve onunla el sıkışarak verdiği sözü tuttuğunu söyler ve sıradaki işin ne olduğunu sorar.

YAMAÇ BAYKAL’IN PEŞİNDE

Yamaç, Kemal ve Metin ile birlikte Baykal’ın mekanına gider. Kemal daha önce yakıp yıktıkları yerin nasıl olup eski haline gedliğine hayret eder. Bu arada gizemli kişiye Yamaç ve adamlarının geldiği haber verilir. Selim, Meke ve Celasun da Baykal’ın yatının bulunduğu limana gelirler. Selim yata çıktığında Salih’i görünce çok şaşırır. Salih çok önce gelmiş ama Baykal’ı o da bulamamıştır.