SON TV

Demet Akalın’dan Şeyma Subaşı’na şok suçlama!

Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı'na Demet Akalın'dan şok suçlama geldi. Akalın, kardeşinin TV8'den kovulmasından Şeyma Subaşı'yı sorumlu tuttu. Şeyma Subaşı da konuyla ve kendisi hakkında çıkan iddialarla ilgili açıklama yaptı.

Demet Akalın’dan Şeyma Subaşı’na şok suçlama!

Bir magazin sayfasının yaptığı haberin altına yorum yapan Demet Akalın, kardeşinin kanaldan kovulmasında Şeyma Subaşı’nı sorumlu tuttu.

Paylaşılan haberin altına Şeyma Subaşı, sayfayı yöneten kişiye, “Eylemcim bu haberle şaka yapmak istedin herhalde? TV8’de nasıl çalışmaya başladığını paylaşır mısın sayfanda” yorumunu yaptı.

Bu yorumdan sonra Demet Akalın’dan açıklama geldi:

Şeyma’yı bomba patlarken dans videosu koydu diye uyarmıştım! 2 sene kablo taşıyarak emek verdiği TV8’den bir hafta sonra kovuldu! (Kardeşi) Ne şakasından bahsediyorsunuz hanımefendi! Demek ki işe sokup çıkarmak sizin elinizdeydi. Yazık! Çocuğun psikolojisinin içine etmiştin olsun iyi niyet iyidir.

Kardeşim TV8’den kovuldu

olsun. Yine de patrona küsmedik ‘bir bildiği vardır’ dedik. Kardeşimi de evladımı da gözümün önünden ayırmam emanet onlar bize yukarıdan!

Demet Akalın’ın bu sözlerini gören Şeyma Subaşı da sosyal medya üzerinden açıklama yaptı:

İşte o ‘2 sene kablo taşıdı kanalda’ dediğin kişiyi de işten çıkartan ben değilim. Hatta tam tersi ‘ben zannedecekler üzerime gidecekler lütfen çalışmaya devam etsin’ diyen benim! Ama alıştığınız için her şeyi benim üzerime atıp Şeyma cevap vermez ki karalayın demeye… Kaderim buymuş sizler bütün masalarda beni konuşacaksınız ben de hayatımı yaşamaya devam edeceğim. Çok da kötü değil çok şükür.

Ah bir de ‘intihar etti’ diye bir haber vardı. İntihar ettim ama hala yaşıyorum dimi. Girişiminde bulundu olmasın o? İşte o hikayedeki kişi de ben değilim aslında… (Ama yine Şeyma olsun)

Ama en bombası şu! Kızı Melisa bilmemneli su-kola içti. Benimle kafayı bozmuşsunuz kabul edin. Çok şükür Melisa şu yaşına kadar hiç hastaneye kaldırılmadı. (Aşıları için gittiği çocuk doktoru dışında…)

Lütfen her gün beni konuşmaya ve yalan haber yapmaya devam edin, neden bilmiyorum ama kendimi haksızlığa uğradığım için her gün daha güçlü ve mutlu hissediyorum.