SON TV

Diriliş Ertuğrul hayranlarına Burak Özçivit müjdesi! Bir gün mutlaka Diriliş’te…

Diriliş Ertuğrul'un yeni sezonu başlamadan önce yeni sezon Diriliş kadrosu ve sonrasındaki süreçte kadroya katılacak isimlerle ilgili çarpıcı bilgiler verildi. Diriliş Ertuğrul TRT 1 Koordinatörü Zeydan Burak Özçivit beklentisi için açıklama yaptı ve müjdeyi verdi. "Burak Diriliş Ertuğrul için müthiş bir kazanım. Sadece beklediğimiz bir şey var..."

Diriliş Ertuğrul hayranlarına Burak Özçivit müjdesi! Bir gün mutlaka Diriliş’te…

Diriliş Ertuğrul hayranlarına Burak Özçivit müjdesi. TRT 1 Koordinatörü Kurtuluş Zeydan Diriliş Ertuğrul dizisinin geleceği hakkında konuştu.

BURAK ÖZÇİVİT DİRİLİŞ ERTUĞRUL İÇİN BÜYÜK KAZANÇ

“Burak Özçivit’i seviyoruz ve bu projede olması hepimiz için büyük bir kazanç olacak.” açıklamasında bulunan Zeydan, Hande Soral müjdesi vermiş ve güzel oyuncunun rolü hakkında bilgilendirmişti.

BU SENE DE “DİRİLİŞ ERTUĞRUL” OLACAK

“Bu sene Diriliş Ertuğrul olarak devam ettireceğiz. Umarım ekim ortasında girebiliriz. Hikaye dönüşüyor. Tarihsel süreçte Kayı obasının yükselişi ana aksımız olarak devam ediyor.

ERTUĞRUL SÖĞÜT’E YERLEŞİYOR

Ama Ertuğrul Söğüt’e yerleşiyor. Biliyorsunuz Ertuğrul artık bekar. Ve onu aşık etmemiz gerekiyor. En büyük düşmanının kız kardeşine aşık olacak. Bu karakteri Hande Soral canlandıracak.

BURAK ÖZÇİVİT İÇİN DOĞRU KONUMLANDIRMA BEKLİYORUZ

Seyircimiz rahat olsun, Diriliş’i birinci sezon işi izliyormuş gibi izleyecekler. Diğer konuya gelince; biz Burak Özçivit’i seviyoruz ve bu projede olması hepimiz için büyük bir kazanç olacak. Ancak doğru konumlandırma için biraz sabırlı olmamız ve zamana bırakmamız gerekiyor.”

DİRİLİŞ YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR? YENİ SEZON FRAGMANI…

Çekimlerinin Eylül ayının ortasında başladığı Diriliş Ertuğrul 5.sezonu başlangıç tarihi ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. Diriliş yeni sezon fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Diriliş Ertuğrul yeni sezonda neler olacağı dizinin izleyenleri tarafından merakla bekleniyor.Dizinin Ekim ayının sonuna doğru başlaması bekleniyor. TRT 1 ekranlarında her çarşamba yayınlanan Diriliş Ertuğrul 122.bölüm fragmanı ise bu hafta içi ekranlarda olacağı iddia edildi.