SON TV

Ersan Şen son kararını verdi!

İsmi 6’lı masanın Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla gündeme gelen ancak hayalleri suya düşen ceza hukukçusu Ersan Şen, siyasetle ilgili son kararını verdi. Daha önce Adalet Bakanlığı da yapabileceğii sinyalini de veren Şen, katıldığı canlı yayında son kararını açıkladı. Şen bu kez de siyasete girmeyeceğini açıkladı.

Ersan Şen son kararını verdi!

6’lı masanın aday tartışmalarının yaşandığı günlerde Ceza Hukukçusu Ersan Şen, İyi Parti tarafından cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda davet aldığını belirtmişti.

Meral Akşener’in kendisini arayıp “Adaylık konusunda ciddi misiniz? Kapımız açık buyrun görüşelim” dediğini iddia eden Ersan Şen’e, İyi Partililerden yalanlama gelmişti.

İyi Partililerin Şen’in adaylığını yalanlamasının ardından Cumhurbaşkanlığı hayali suya düşen Şen, bu kez Adalet Bakanlığı için hazır olduğu mesajını vermişti.

SON KARARINI VERDİ

Ersan Şen: “Bana memleketten, milletten, devletten, seçilenden böyle bir talep gelirse seve seve adalet bakanı olarak hizmet etmek isterim. Bu kapıları kimse kapatamaz” demişti. Ceza hukukçusu Ersan Şen siyasetle ilgili son kararını açıkladı. Katıldığı canlı yayında konuşan Şen, siyasete girmeyeceği söyledi.