SON TV

13 yaşındaki kız internet ilanıyla zengin aile arıyor

Kadınların evlilik dışı çocuklarını gerek aile korkusu gerekse diğer nedenlerle evlatlık vermeleri için kurulan siteye ilanlar yağmaya devam ediyor.

13 yaşındaki kız internet ilanıyla zengin aile arıyor

Siteye gelen ilanlardan biri evlilik dışı çocuk doğuran bir kadın ya da istemeden hamile kalan birinden değil, 13 yaşındaki bir kız çocuğundan. Bu küçük kızın yazdığı ilan ve gelen yanıtlar dehşet verici. Fakirlikten, yoksulluktan bıktığı anlaşılan küçük kız zengin bir aileye evlatlık gitmek istediğini yazmış. Kibirli ve kaba biri olmadığını yazan Defne, “Sadece iyi yaşamak için” zengin aile aradığını yazmış.

Küçük Defne’nin ilanı

İlanın sahibi Hatay Antakya’da yaşayan 13 yaşındaki Defne. Hayatının iyi gittiğini yazan Defne, zengin bir ailede daha iyi koşullarda yaşamak için ilan verdiğini yazmış.

13 yaşında zengin aile arıyor

Öz ailesini haftanın 5 günü görme, her gün de kamerada sohbet etme koşulu ile evlatlık gideceğini yazan Defne, kendisini alacak ailenin ‘mümkünse’ zengin olmasını istiyor.

‘Ailemden sıkıldım yeni aile arıyorum’

Hatay’dan yazan 13 yaşındaki Defne isimli bir kız, hem hayatının iyi gittiğini yazmış hem de ailesi ve arkadaşlarından sıkıldığını belirterek yeni bir aile aradığını yazmış. Kendisine şefkatle yaklaşacak bir ali aradığını belirten Defne, “Aile de zengin olsun mümkünse” demeyi ihmal etmemiş. Gideceği yeni ailesinin, haftada 5 gün öz ailesini görmesine izin vermesi gerektiğini yazan Defne, “Bir de onlarla her gün kameralı sohbet” şartı koymuş. Kaba ve kibirli biri olmadığını belirten Defne, “Sadece iyi yaşamak istediğini” ifade ediyor. 7. sınıf öğrencisi Defne, yüzmeyi, kitap okumayı, gezmeyi ve bisiklete binmeyi seviyor. 1.57 boyunda, siyah saçlı, esmer ve kahverengi gözleri olan Defne, “Ama beni alacak aile şefkatli olsun ki ben de onlara karşı sevgi dolu olayım” diyor.

İlana 10 kişi yanıt verdi

Defne’nin yazdığı ilana 10 kişi yanıt vermiş. İki kızı olan Erhan, Hatay’da yaşadığını belirterek, “Üçüncü kızım olursan çok memnun olurum” diyerek Defne’yi evlat edinmeyi kabul ettiğini yazdı.

Ergenlik bunalımı

TKZ rumuzuyla yanıt veren biri, Defne’nin ergenlik sendromuna girdiği için bu ilanı verdiğini yazmış. TKZ, “Zengin aile arıyorum” diyen Defne’yi kötü niyetli kişilerin kucağına düşmemesi için ailesiyle iyi geçinmeyi tavsiye etti.

‘Hayat dizilerdeki gibi değil’ uyarısı

Defne’ye bir diğer uyarı da Bi Abi rumuzlu okurdan geldi. Bi Abi, “Akıllı ol, otur oturduğun yerde. Hayat dizilerde gördüğün gibi değil” uyarısında bulundu.

Küçük kıza yazılan diğer yanıtlar, tehlikenin boyutlarını gözler önüne seriyor. Yazanların çoğu, Defne’yi seve seve evlat edineceklerini yazmış. Biri de, “Ben seni seve seve evlatlık alarım ama boyun çok kısa be gülüm” diyerek küçük kızla dalga geçmeyi ihmal etmemiş.