SON TV

Küçük Ağa’nın gerçek annesinden şok sözler

Küçük Ağa'nın Mehmet Can rolüyle milyonların beğenisini kazanan Emir Berke Zincidi'nin annesi sitemde bulundu.

Küçük Ağa’nın gerçek annesinden şok sözler
  • Dizi
  • 28 Mayıs 2014 9:21

Kanal D’de yayınlanan, başrollerini Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya ve Emir Berke Zincidi’nin paylaştığı ‘Küçük Ağa’ dizisinin setine, çocuk oyuncu Zincidi’nin annesinin söyledikleri damga vurdu. ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisinde ‘Osman’ rolüyle yıldızı parlayan ve ardından ‘Küçük Ağa’da başrollerden birini oynayan Zincidi’nin menajerliğini annesi Sevgi Zincidi yapıyor.

Dizide, annesiyle babasının boşanma kararından çok etkilenen 6 yaşındaki ‘Mehmet Can’ rolüyle milyonların beğenisini kazanan Zincidi’nin annesi Sevgi Zincidi, geçen hafta settekilere zor anlar yaşattı. Erler Film’in yapımcılığını yaptığı dizi için set saatlerinde küçük yıldız Zincidi ve annesi orta sınıf bir otomobille evinden alınarak sete getiriliyor.

OĞLUM DA BAŞ ROLDE

Dizide rol alan usta oyuncu Zeki Alasya ise prodüksiyon ekibi tarafından lüks ve konforlu bir minibüsle evinden alınıyor. Bu duruma sinirlenen anne Zincidi, geçen hafta ekibe, “Benim oğlum da başrol. Biz neden minibüsle alınmıyoruz” diyerek sitemde bulundu. Anne Zincidi’nin bu sözleri ekiptekiler tarafından tepkiyle karşılandı. Ayrıca anne Zincidi’nin kostüm ekibinin oğlu için diktiği kıyafetleri beğenmediği, “Ben göstereyim siz yapın. Sizin diktiğiniz kıyafetleri ben beğenmiyorum” dediği iddia edildi.