SON TV

Takipçi Muhsin Divan soyuldu! Muhsin Divan kimdir

Kanal D'de yayınlanan Takip programının 'Takipçi'si Muhsin Divan'ın Üsküdar’daki evine hırsız girdi!

Takipçi Muhsin Divan soyuldu! Muhsin Divan kimdir
  • Medya
  • 15 Haziran 2014 8:51

KANAL D’de yayınlanan yarışma programı Takip’in ‘Takipçi’si Muhsin Divan’ın Üsküdar’daki evi soyuldu.

Divan’ın çekimlerde olduğu saatlerde eve giren hırsızlar, değeri yaklaşık 200 bin dolar olan saat ve objektif koleksiyonu ile 300 yıllık antika vazoyu çaldı.

Muhsin Divan, dün öğle saatlerinde Kanal D’de yayınlanan yarışmanın yeni bölümlerinin çekimi için stüdyoda olduğu sırada, Üsküdar Acıbadem’deki evine 2 hırsız girdi. Evin altını üstüne getiren hırsızlar, ‘Takipçi’nin 30 yıldır topladığı değeri 200 bin dolar olan 80 koleksiyon saat ve 7 özel objektifi ile 300 yıllık antika vazoyu çaldı.

Hırsızları kaçarken gören komşular polisi arayarak durumu bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, parmak izi aldı. Polis, hırsızları yakalamak için çalışmalara başladı.

Olay sırasında çekimde olduğunu belirten Muhsin Divan, 30 yıl boyunca dünyanın dört bir yanından topladığı saatleri, çocuğu gibi sevdiğini söyleyerek; “Hırsızlar muhtemelen takip ederek eve girmişler. Çaldıkları saatler ve vazo yeri doldurulamaz şeyler. Türk polisinin en kısa zamanda hırsızları yakalayacağından eminim” dedi.

Muhsin Divan kimdir?
Kanal D ekranlarında yeni başlayacak yarışma programında Üstad koltuğunda oturan Muhsin Divan’dan kanal şöyle bashetmiş;

Muhsin Divan, nam-ı diğer Üstad. Katıldığı yarışmalardan şu ana kadar 500 bin TL’nin üstünde para ödülü kazanmış bir şampiyon. Eğitim veren ödüllü bir fotoğrafçı, kitap kurdu ve gezgin. Ayrıca meraklı bir koleksiyoner. Üstelik de çok iddialı. Öyle ki, tüm yarışma severlere ve ekran başındaki izleyenlere meydan okuyor. Kendini yenilmez görüyor ve herkesi düelloya davet ediyor.

ETİKETLER: