SON TV

Serra Yılmaz’dan Ata Demirer açıklaması

Ata Demirer-Özge Borak çiftinin boşanma haberlerinde adı geçen Serra Yılmaz sessizliğini bozdu.

Serra Yılmaz’dan Ata Demirer açıklaması

Ünlüler dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Ata Demirer ile Özge Borak’ın sürpriz bir şekilde boşanması herkesi şoke etti.

Boşanmanın, geçtiğimiz haftalarda Borak’ın hesabının hack’lenmesi ve adına “Ata Demirer gibi bir herifle birlikte olduğumdan dolayı utanıyorum. Serra Yılmaz ile beni aldatıyor, boşanma kararı aldık” tweet’inin atılmasından sonra gerçekleşmesi ise çok şaşırtmıştı.

Haberlerin ardından tüm gözler oyuncu Serra Yılmaz’a çevrilmişti. Dün bir davette objektiflere takılan Yılmaz, boşanma haberleri ve Ata Demirer’in adının kendisiyle geçmesi üzerine açıklama yaptı.

ATA’NIN ANNESİ YAŞINDAYIM

Eyvah Eyvah serisinde rol alan tiyatrocu Serra Yılmaz, adının boşanma olayına karışmasına çok üzüldüğünü açıkladı. Yılmaz, “Ata’nın annesiyle yaşıtım. Benim Ata’dan 5 yaş küçük oğlum var. Onlar aile dostum. Medeni şekilde boşandılar” dedi.

ATA DEMİRER: ALLAH’INDAN BULSUN

2 yıllık eşi Özge Borak’tan tek celsede anlaşmalı olarak boşanan Ata Demirer, boşanma sonrası ilk kez konuştu ve şunları söyledi: “Boşanmamızın üçüncü şahıslarla ilgisi yok. Dostluğumuz sürüyor. Gelecek yıl birlikte film yapacağız.”

Demirer, bir süre önce Borak’ın Twitter hesabını ele geçirip “Ata beni aldattı, boşanıyoruz” tweeti atan hackerların hatırlatılması üzerine, “O kişilerden şikayetçi olduk. Takipteyiz. Kim yaptıysa Allah’ından bulsun!” diye konuştu.