SON TV

Hadi’nin Şampiyonlar Ligi final bileti kazandıran ipucu sorusu: 2019 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali nerede oynanacak?

Hadi bilgi yarışmasının 29 Nisan 2019'da Şampiyonlar Ligi finali bileti kazandıran ipucu sorusu belli oldu: 2018-2019 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali, 1 Haziran'da hangi şehirde oynanacak?İşte Hadi yarışmasının Şampiyonlar Ligi finali bileti kazandıran ipucu sorusu ve cevabı...

Hadi’nin Şampiyonlar Ligi final bileti kazandıran ipucu sorusu: 2019 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali nerede oynanacak?

Hadi yarışması heyecanla devam ediyor. Hadi yarışmasının Şampiyonlar Ligi Bileti ödüllü ipucu sorusu belli oldu.

Hadi yarışmasının bu akşam oynanacak özel yarışmasında Şampiyonlar Ligi ile ilgili ipucu sorusu bulunuyor. Türkiye’nin en çok kazandıran bilgi yarışması Hadi, Şampiyonlar Ligi finalini yerinde izleme fırsatı sunuyor.

Hadiciler, 29 Nisan Pazartesi günü saat 22.00’da Pepsi sponsorluğunda düzenlenecek özel yarışmada Madrid’deki 2019 Şampiyonlar Ligi finalini yerinde izleme şansı için yarışacak.

Bugüne kadar iki milyon kişiye altı milyon TL’ye yakın para ödülü dağıtan Hadi yarışması şimdi de UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Champions League) tutkunları için heyecan dolu bir yarışma düzenliyor. Hadi’nin Pepsi’nin sponsorluğunda 29 Nisan Pazartesi günü saat 22.00’da düzenleneceği yarışmanın o günkü birincisi, Şampiyonlar Ligi finali heyecanını yerinde yaşayacak.

Hadi yarışmasında, sadece bir kazanan kalana kadar sorular gelmeye devam edecek. Kazanan bir kişi yanında getireceği bir misafiri ile final maçını yerinde izleme şansı yakalayacak.

Şampiyonlar Ligi Bileti ödüllü Pepsi özel hadisi ipucu sorusu:

2018-2019 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali, 1 Haziran’da hangi şehirde oynanacaktır?

HADİ 29 NİSAN 2019 İPUCU SORUSUNUN CEVABI:

UEFA Şampiyonlar Ligi (UEFA Champions League) final karşılaşmasının İspanya’nın başkenti Madrid’de 1 Haziran Cumartesi günü TSİ saat 22.00’da oynanması bekleniyor.

Atletico Madrid’in maçlarını oynadığı Wanda Metropolitano Stadyumu’nun ev sahipliği yapacağı kıran kırana geçecek final mücadelesinin ardından Avrupa’nın en büyüğü belli olacak.

Şampiyonlar Ligi’nde bu yıl yarı finale Ajax, Tottenham, Barcelona ve Liverpool takımları kaldı.

Şampiyonlar Ligi finalinde Tottenham-Ajax eşleşmesini galibiyle Liverpool-Barcelona eşleşmesinde tur atlayan taraf karşı karşıya gelecek.

HADİ NEDİR?

Canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışmasıdır. Turkcell altyapısına sahip olan Hadi, farklı operatör ve bağlantı hızlarına sahip 100 çeşitten fazla telefonla oynanabilir.

5 milyondan fazla indirilen Hadi’de katılımcılara soru başına 10 saniye tanınır. Soruların tamamını verilen sürede doğru cevaplayan yarışmacılar önceden belirlenen ödülü aralarında eşit olarak paylaşır.

Hadi, hafta içi her gün 12.30’da, hafta sonları da dahil olmak üzere yedi gün boyunca 20.30’da yarışmalar düzenler. Hadi’de spor, müzik ve sinema kategorilerinde özel yarışmalar da düzenlenir.