SON TV

İşte avukat dünyasının TOP 10’ları

Adliye koridorlarının yorgun savaşçıları avukatlar, hem duruşmaları hemde modayı yakından takip ediyor. SON TV, Ankara, İzmir ve İstanbul'da modayı yakından takip eden 10 ismi belirledi. İşte SON TV'nin belirlediği "TOP 10 Avukat" listesi..

İşte avukat dünyasının TOP 10’ları

Adliye koridorlarının vazgeçilmezleri, duruşma salonları önünde saatlerce bekledikten sonra içeride kazanmaya çabalayan savunma savaşçıları. Kimisi ağır ceza, kimisi aile, kimisi de ticaret davalarında uzmanlaşmış avukatlar, hem işlerini yapıyor hem de modayı yakından takip ediyorlar. SON TV olarak Ankara, İzmir ve İstanbul da görev yapan alanında uzman avukatlardan modayı yakın takip eden 10 isim belirledik. Bu isimler çıktıkları duruşmalarda müvekkillerini savunmak için haftalarca hatta aylarca dosyalara çalışıyor. Yoğun programlarının içerisinde ise modayı takip etmeyide ihmal etmiyorlar.

PAYLAŞIMI DOLAYISIYLA SORUŞTURMA BAŞLATILMIŞTI
Alanında uzman avukatlar arasında yer alan ve modayı yakinen takip eden Fatma Begüm Kaçmaz, geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Kaçmaz, sosyal Medya hesabından 2019 yılında ‘adliyede bir gün’ başlığı ile bir video paylaşımı yapmış ve hakkında reklam yasağını ihlal ettiği gerekçesiyle İstanbul Barosu Disiplin Kurulu Başkanlığı tarafından soruşturma başlatılmıştı. Olayın sonucunda İstanbul Barosu Disiplin Kurulu Başkanlığı, Avukat Fatma Begüm Kaçmaz hakkında disiplin cezası verilmesine yer olmadığına karar verdi.

SON TV olarak avukat dünyasında hem işine hem de modaya önem veren 10 avukatı belirledik. Herhangi bir ölçüt olmadan seçilen isimler, rastgele bir düzenle yukarıdan aşağıya doğru sıralanmıştır. İşte o isimler..

BURCU AYAZ
İstanbul merkezli çalışan Avukat Burcu Ayaz, Ceza, Aile ve Tüketici Hukuku üzerine çalışmalar yürütüyor.

BURCU PEKÖZ
Çalışmalarını İstanbul’da yürüten avukat Burcu Peköz (Elif Burcu Ustabaşı), adliye koridorlarında duruşma sırası beklerken ter döktükten sonra akşamları eğlenmeyi ihmal etmiyor.

BEGÜM ECE PAZARCI
Ankara merkezli çalışan ve Akşam Gazetesi Ankara Temsilcisi Emin Pazarcı’nın kızı olan Begüm Ece Pazarcı da başarılı avukatlar arasında yer alıyor. Begüm Ece Pazarcı, işinde olduğu kadar modayı takip etmekte de başarılı.

FATMA BEGÜM KAÇMAZ
Fenomen avukatlar arasında bulunan Fatma Begüm Kaçmaz, İstanbul’da çalışan fenomen avukat, 2019’da çektiği “adliyede bir gün” isimli video ile gündeme gelmişti. SON TV’nin belirlediği TOP 10 listesinde yerini alan Fatma Begüm Kaçmaz’ın başarılı bir kariyeri bulunuyor.

SELİN AKSU
Yine Ankara merkezli çalışan avukatlardan olan avukat Selin Aksu, Ceza ve Aile Hukuku alanında uzmanlaşmış avukatlar arasında. Bir yandan adliye koridorlarında duruşma sırası bekleyen Aksu, bir yandan da modayı yakından takip ediyor.

ELİF AKAR
Şimdi de İzmir merkezli çalışan avukat Elif Akar’dan biraz bahsedeceğiz. Ofisinde her alanda dosyalara bakmaya çalışan Akar, modayıda takip etmeyi ihmal etmiyor.

ÖZLEM KOLUKIRIK
Şimdide sırada bir sosyal medya fenomeni var. Yaklaşık 145 bin takipçisi bulunan avukat Özlem Kolukırık, hem modayı hem de sosyal medyayı yakından takip ederek ihmal etmiyor.

GÜLNUR TUTUMOĞLU
Oyunculuk teklifi alan avukat Gülnur Tutumoğlu’nun da İstanbul’da kendisine ait bir ofisi bulunuyor. Oyunculuk Fenerbahçe aşkıyla bilinen avukat Gülnur Tutumoğlu, aynı zamanda yaklaşık 160 bin takipçisi bulunan bir sosyal medya fenomeni.

Özge Tutumlu
Ankara’da çalışan avukat Özge Tutumlu da sosyal medya ve modayı takip eden avukatlar arasında. Tutumlu, ceza, ticaret ve tüketici hukuku alanlarında dosyalara bakıyor.

Gizem Gonce
Ağırlıkta Aile Hukuku ve Miras Hukuku davalarına bakan ancak ofisinde her alanda dosya kabul eden Gizem Gonce de İstanbul’da modayı takip eden avukatlar arasında yer aldı.

 

TOP 10 LİSTESİNDEKİ O AVUKATLAR KONUŞTU

SON TV’nin TOP 10 listesindeki o avukatlar konuştu