SON TV

Kadın dizisindeki hata güldürdü!

Kadın dizisi izleyicisi 53. bölümde karşılaştığı hatada güldü. Kadın dizisinin en duygusal sahnelerinden birinde yaşanan çekim hatası birçok kişi tarafından eleştirildi.

Kadın dizisindeki hata güldürdü!

Kadın dizisi FOX ekranlarının soluksuz ve heyecanla izlenen dizilerinden biri… Kadın dizisi her bölüm izleyiciyi ekrana kilitliyor. Fakat Kadın dizisinin 53. bölümünde dizinin en damar sahnesinde izleyiciyi güldüren bir hataya imza attı.

FOX TV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kadın dizisi salı akşamı 53. bölümü ile ekrana geldi. Kadın’ın son bölümündeki en duygulu sahnede yapılan bir hata izleyiciyi güldürdü.

Kadın FOX ekranlarının yüzünü güldüren başarılı dizilerden biri. Salı akşamları ekrana gelen dizi karşısında sıkı rakipleri olmasına rağmen reyting listelerinde zirveyi kimseye kaptırmıyor. Farklı senaryo  ve başarılı oyunculuklarla alkış toplayan dizinin son bölümündeki o sahne neydi peki?

Nezir Bey’in Bahar ve Sarp’ın yerini öğrenmesinden sonra daha da heyecanlanan dizinin son bölümündeki bir hata ise izleyicinin gözünden kaçmadı. Evin alışverişi için dışarı çıkan Sarp dönüş yolunda kaza geçirir.

Son bölümün en can alıcı sahnesi olan kaza anında Sarp’ın içinde olduğu araba ters döner ve Sarp içeride mahsur kalır. Alışverişten dönen Sarp’ın aldıkları ise çarpmanın etkisi ile arabada etrafa saçılır.

O sırada armut ve elmaların da dağılması akıllara dizinin ilk bölümlerini getirdi. Sarp kaybolup öldü sanıldığında da elinde armutların olduğu bir poşet vardı ve Sarp’ın hayatı o gün tamamen değişmişti.

Bu sahneyi izleyen seyirci ise dağılan armutları ekranda görünce ‘Eyvah Sarp yine ortadan kaybolacak’ yorumunu yaptı. Sarp’ın hayatını değiştirecek kritik sahnelerde yer alan armutların sırrı bakalım ilerleyen bölümlerde ortaya çıkacak mı?

PEKİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU:

Dağ evinin yerini öğrenen Nezir, eve geldiğinde Sarp’ı göremeyeceği için büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Sarp’a karşı daha da güçlenmek ve onu bir an önce bulmak için Pırıl’ı da kaçırdı. Fakat Pırıl ile beraber elindeki tüm kozları da kullanmış olacağı için başka bir yol izledi. Nezir’in artık cevabını istediği tek bir soru vardı; Sarp Çeşmeli neredeydi? Tüm olanlardan habersiz, kaza yapan Sarp ise bu kazadan bacağından yara alarak kurtuldu. Nezir’in elinden Bahar’ı ve çocukları kurtarmaya gitti.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: