SON TV

Sen Anlat Karadeniz 24. bölümde neler olacak? (24. bölüm 2. fragman)

Sen Anlat Karadeniz'in merakla beklenen 24. bölüm fragmanı ve bölüm fotoğrafları yayınlandı. Peki yeni bölümde neler olacak?

Sen Anlat Karadeniz 24. bölümde neler olacak? (24. bölüm 2. fragman)

Sen Anlat Karadeniz yeni bölümü için geri sayım sürerken yayınlanan iki fragmanla birlikte önemli ipuçları geldi. Tahir’in öldüğünü düşünen Nefes gözünü kırpmadan Vedat’ı vurduğu anlar, Sen Anlat Karadeniz yeni fragmanlarının en çok dikkat çeken sahnesi oldu. Peki, Sen Anlat Karadeniz 24. bölümünde neler olacak?


Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm 2. fragmanı izleyicilerle buluştu. Yayın tarihine kısa bir süre kala paylaşılan Sen Anlat Karadeniz 24. bölüm 2. fragmanında Tahir’in yaşadığı ortaya çıktı. İzleyicilerin kafasında şimdi başka bir soru var: Vedat öldü mü? İşte, Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanları ve detaylar…

26 Ekim tarihinde yayınlanan son bölümde Vedat, Asiye’yi kullanarak Mustafa ve Tahir’i karşı karşıya getirmişti. Final sahnesinde Tahir’in vurulma anına tanık olan izleyiciler heyecanla yeni bölümü bekliyor.

Mustafa, Tahir’e doğrulttuğu silahı ateşlerken Asiye’nin yanı başında olduğundan habersizdir. Bir yandan kardeşi için ağlarken bir yandan Asiye’nin kanında zehir dolaştığını öğrenen Mustafa, yaralı bacağıyla Asiye’yi o uçurumdan nasıl indirecek? Tahir’in öldüğünü düşünen Nefes gözünü karartıp tetiği çekerken kendi sonunu da mı hazırlıyor? Vedat tüm suçlarından aklanıp Kalelilerin karşısına çıkıyor. Ailesini koruyamadığı için kendisine kızan Mustafa, Vedat’ın cezasını kesmeye kararlı. Tahir, Mustafa’yı durdurabilecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 24. bölüm fragmanı

ETİKETLER: