SON TV

Sen Anlat Karadeniz’in 25. bölümünde neler olacak? SAK’ın 25. bölüm fragmanı çok heyecanlı!

ATV'nin fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz'in 25. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Sen Anlat Karadeniz'in 25. bölümünde neler olacak? Tahir gerçekten Vedat'ı öldürerek katil mi olacak?

Sen Anlat Karadeniz’in 25. bölümünde neler olacak? SAK’ın 25. bölüm fragmanı çok heyecanlı!
  • Medya
  • 08 Ekim 2018 20:40

ATV ekranlarında yayınlanan Sen Anlat Karadeniz’in 25. bölümü 10 Ekim 2018 akşamı yani Çarşamba akşamı izleyicisiyle buluşacak. Sezon başladığından bu yana heyecan dorukta olan Sen Anlat Karadeniz’in 25. bölümünde yani yeni bölümünde neler olacak?

Tahir ve Vedat arasında gelişen durumlarda ölüm-kalım savaşı var… Sen Anlat Karadeniz’in 25. bölümünün fragmanı Tahir Kaleli’nin Vedat Sayar’ı öldürüp öldürmeme konusunda karar vereceğini gösteriyor bizlere… Bilindiği gibi Nefes Kaleli’ye ve kendisine yaşattıkları nedeniyle Vedat’tan intikam almak isteyen Tahir Kaleli risk dolu bir yola başvuracak. Bu hafta yani 10 Ekim 2018 Çarşamba günü yayınlanacak Sen Anlat Karadeniz 25. bölümde Tahir Kaleli Vedat Sayar’ı gerçekten öldürerek katil olacak mı?

Bu hafta yayınlanacak olan Sen Anlat Karadeniz’in başlığı resmi sitede şu şekilde yayınlandı: “Yalvarıyorum Tahir sana, yalvarıyorum. Ne olur teslim olma!”

NELER OLACAK?

Asiye’nin biriciği Mustafa, Tahir’e doğrulttuğu silahı ateşlerken Asiye’nin yanı başında olduğundan bihaber. Bir yandan Tahir için ağlarken bir yandan Asiye’nin kanında zehir dolaştığını öğrenen Mustafa, yaralı bacağıyla Asiye’yi o uçurumdan indirebilecek mi? Tahir’in öldüğünü düşünen Nefes Kaleli gözünü karartıp tetiği çekerken kendi sonunu da mı hazırlamış olacak? Vedat tüm suçlarından aklanıp Kaleliler’in karşısına çıkacak. Ailesini koruyamadığı için kendisine kızan Mustafa, Vedat’ın cezasını kesmeye kararlı. Tahir, Mustafa’yı durdurabilecek mi?

İŞTE SEN ANLAT KARADENİZ’İN HEYECAN DOLU 25. BÖLÜM FRAGMANI!

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkansız aşkı anlatılıyor.

GEÇEN HAFTA BİRİNCİ OLDU

Bilindiği gibi geçtiğimiz hafta 3 Ekim 2018 tarihinde 24. bölümüyle ekranlara gelen Sen Anlat Karadeniz dizisi reytinglerde birinci sırada yerini almıştı. Buna göre, Tüm Kişiler’de %15,04 izlenme oranı ve %39,17 izlenme payı, AB’de %7,92 izlenme oranı ve %23,14 izlenme payı, 20+ABC1’de ise %11,81 izlenme oranı ve %30,05 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

SEN ANLAT KARADENİZ 25.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu ve Sinan Tuzcu gibi isimlerin rol aldığı Sen Anlat Karadeniz 25.bölümü ile 10 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında olacak.