SON TV

Serenay Sarıkaya siyah bikinileriyle olay oldu!

Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı siyah bikinileriyle olay oldu. Serenay Sarıkaya bikinili fotoğrafıyla takipçilerini mest etti.

Serenay Sarıkaya siyah bikinileriyle olay oldu!

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı siyah bikinili fotoğrafıyla takipçilerini mest etti. Kusursuz fiziği ve güzelliğiyle büyüleyen Serenay Sarıkaya, paylaştığı bikinili fotoğrafın altına ‘Summer (Yaz)’ yazdı.

Kısa sürede yüzbinlerce beğeni alan Serenay Sarıkaya’nın bikinili tatil pozunu çok sayıda ünlü isim de beğendi. Bu ünlü isimlerden biri de Fatih Terim’in büyük kızı Merve Terim Çetin…

Bilindiği gibi yakışıklı oyuncu Kerem Bursin’den geçtiğimiz haftalarda ayrılan Serenay Sarıkaya hakkında çıkan iddialar ardından yorulmuştu. Yorgunluğunu tatille atmak isteyen Serenay Sarıkaya tatile çıktı. Fotoğrafta sessiz bir ortamda olduğu gözlenen Serenay Sarıkaya mükemmel bikinisiyle yazın keyfini çıkarıyor. Son zamanların modası hasır şapkası ve büyük çerçeveli gözlükleriyle de güzelliğine güzellik katan Serenay Sarıkaya’nın hayranları yeni fotoğraflarını bekliyor.

Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1991 tarihinde Antalya’da doğmuştur. Annesinin adı Ümran, babası Mustafa Sarıkaya’dır. Sarıkaya, 6 veya 7 yaşında iken anne babasının boşanmıştır. İlk ve ortaokulu bitirdikten sonra Antalya Saime Salih Konca Lisesi’nden mezun olmuştur. İstanbul Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü’ne devam etmiştir. Çocukken modellik yapmayı İsteyen Sarıkaya, 2007 yılında çek Cumhuriyeti’nde düzenlenen “Avrupa Gençler Güzellik Yarışması”nda, Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandı ve bu yarışmada “Jüri Özel Ödülü”nü alıp ve ülkemize dördüncülükle döndü. 2010 yılında katıldığı “Türkiye Güzellik Kraliçesi” Yarışmasına ikinci olmuştur.

16 yaşındayken 2008 yılında “plajda” adlı filmde rol alan Sarıkaya, aynı yıl içinde Peri Masalı ve Limon Ağacı dizilerinde başrol oynamıştır. Sonrasında “Adanalı” dizisinde rol alan Sarıkaya iyice tanınmıştır. Ardından 2010 yılında “Lale Devri” dizisinde Yeşim karakteriyle kendinden çokça söz ettirmiştir. 2013 yılında ise “THE O.C” dizisinden uyarlandırılan “Medcezir” dizisinde Mira karakterini canlandırdı.

Serenay Sarıkaya’nın filmleri ve dizileri :

2013 – Medcezir (Dizi)
2013 – Behzat Ç. Ankara Yanıyor (Film)
2010-2012 – Lale Devri (Dizi)
2010-2011 – Yer Gök Aşk (Dizi)
2008-2010 – Adanalı (Dizi)
2008 – Limon Ağacı (Dizi)
2008 – Peri Masalı (Dizi)
2008 – Plajda (Film)

ETİKETLER: