SON TV

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 121. son bölümde İlyas Çakırbeyli öldü mü? EDHO 121. son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. son bölümüyle yine nefesleri kesti. EDHO son bölüm olan EDHO 121. bölümü izlemek için gerekli olan bilgileri haberimizde derledik. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 121. son bölümde; Çakırbeylilerin peşini bırakmayan Mesut onlara uzak kuruyor. Alparslan'ın adamı Cengiz'i vaatlerle kandırarak İlyas aleyhine tanıklık yaptıran Mesut'un karşısına dikilen Hızır, kardeşini kurtaramayacağının farkına varıyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. Son bölüm özeti ve EDHO son bölüm izleme linki...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 121. son bölümde İlyas Çakırbeyli öldü mü? EDHO 121. son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ATV ekranlarına yeni sezon yayınına start verdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 121. son bölümde; Tuncay’ın ölümü ve daha birçok eylemin sorumlusu olarak gördüğü İlyas’ı devletin gücünü kullanarak bitirmeye çalışan Mesut’un karşısına Hızır dikiliyor. Tehditlerin havadada uçuştuğu görüşme sırasında Hızır, kardeşini kurtarmanın mümkün olamayacağını anlar. İlyas, Mesut’un kurduğu tuzak yüzünden canı tehlikededir. İki kardeşin vedalaşması duygusal anların yaşanmasına sebep olurken Çakırbeylileri daha ne gibi problemlerin beklediği merak konusu oluyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. Son bölümde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İlyas öldü mü? İlyas’a ne oldu? EDHO 121. son bölüm özeti, EDHO 121. bölüm izle, EDHO 121. son bölüm full tek parça şeklinde arama yapanlar için Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. son bölüme dair tüm ayrıntılar.

EDHO 121. SON BÖLÜM İZLE

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 122. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 122. Yeni bölüm fragmanı henüz ATV tarafından yayınlanmadı. Dizinin yeni fragmanı gelir gelmez aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN

ATV’nin dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 25 Aralık 2018 Salı günü saat 20:00’da yeni bölümü ekranlara çıktı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini kaçıran izleyiciler, internette Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 121. bölüm izle sorgusunu yapmaya başladılar. İlyas’ın başına gelenler son bölüme damga vurdu. İlyas öldü mü? İlyas’a ne oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – EDHO 121. bölüm hakkında merak edilenleri dizi rehberimizde. EDHO son bölüm izle, EDHO son bölüm full izle, EDHO son bölüm puhu tv izle, EDHO son bölüm full hd izle, EDHO 121. bölüm izle, EDHO son bölüm full tek parça izle, EDHO 121. bölüm tek parça izle, EDHO 25 Aralık 121. bölüm full izle şeklinde arama yapmaya başladılar. EDHO son bölüm olan EDHO 121. bölüme dair gelişmeleri haberimizde derledik.

EDHO 121. BÖLÜMDE İLYAS ÖLDÜ MÜ?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 121. bölümüne İlyas damga vurdu. EDHO 121. bölüm sonunda İlyas’ın akıbeti merak konusu oldu. EDHO İlyas öldü mü? İlyas’a ne oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini sevenler İlyas öldü mü? sorusunun cevabını yeni bölümde öğrenecek.

EDHO 121. BÖLÜMDE İLYAS’A TUZAK

Çakırbeylilerin yakasını bırakmayan Mesut, devletin gücünü kötüye kullanarak İlyas’ın sonunu hazırlayan bir tuzak hazırlar. Cengiz’i resmi olarak istihbaratta görev alma vaadiyle kandırarak İlyas’ın aleyhine tanıklık etmesini sağlayacaktır. Tuncay’ın ölümü başta olmak üzere yapılan tüm eylemlerin sorumlusu olarak tutuklanan İlyas, artık bir çıkış yolu kalmadığının farkındadır. Mesut, kurduğu oyunla, içeride İlyas’ı dışarıda ise Alparslan’ı bitirme peşindedir. Ailesini dağıtacak olan bu oyunu bozmak için harekete geçen Hızır, kendi çıkarları uğruna bulunduğu konumu istismar eden vatan haininin karşısına dikilir. Bir meydan okuma yarışına dönüşen görüşme, ikilinin birbirine gözdağı vermesinden öteye geçemez. Hiçbir tehdide boyun eğmeyecek olan Hızır’ın, kardeşinin canını kurtarmak için artık yapabileceği bir şey kalmamıştır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 121. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO’DA BU HAFTA NELER OLDU?

Hayriye işediği günahlar sebebiyle Allah’tan af diler. Karı koca arasına girdiği için çok pişmandır. Bu arada Hızır, eniştenin kulağını görünce ne olduğunu sorar. Hurşit olanları anlatır. Enişte Hızır’a Hatice’siz yaşayamayacağını onu öldürmesini ister. Hızır şaşırır. Hızır Hatice’yi aldatmadığını ve bu yüzden öldürmeyeceğini söylese de enişte onu yine de öldürmesini ister. Enişte olayları bir türlü anlayamaz sonunda Alparslan o gece yaşananları detayları ile anlatır. Enişte ikna olur ama bir sorun vardır. Hatice eniştenin öldüğünü sanmaktadır.

MESUT İLYAS’A TUZAK KURUYOR

Mesut, Tuncay’ın bütün adamları ile birlikte infaz edildiğini öğrenir. Bunu yapanların kim olduğunu öğrenmek ister. Ancak kamera kayıtları silinmiştir. Haberi getiren adamı Çakırbeylilerin infazdan önce kalabalık şekilde ofisten ayrıldığını söyler. İlyas’ın bu işi yaptığından emin olan Mest, adamının İlyas’ın olmadığını söyleyince şaşırır. Ancak İlyas’ı hedefine koyan Mesut İlyas’ın bu işin içinde olduğu fikrini adamına söyleyerek aslında ona tuzak kurmaktadır.

HIZIR ENİŞTENİN ÖLMEDİĞİNİ AÇIKLIYOR

Hızır, enişte ile birlikte eve gelir. Hatice ve diğerlerine gerçeği açıklamak için yanlarına gider. Hatice, Hayriye ve Emine olanlardan habersiz Hızır’ı soru yağmuruna tutar. Hızır iyice pişman oldukları anladığında onlara ders gibi bir konuşma yapar ve nasihatler verir. Sonunda eniştenin ölmediğini açıklar. Hatice şok olur. Hızır’ı şaka yapmaması konusunda uyarır. Hızır, enişte ile ilgili yaptığı planı ve sonrasında yaşananları anlatır. Hatice dayanamayıp kocasının nerede olduğunu sorunca nerede olduğunu söyler. Hatice sevinçle kocasına gider. Hayriye de derin bir oh çeker ve “Çok şükür” der.

CENGİZ’E DEVLETLE ÇALIŞMA TEKLİFİ

Cengiz, Tuncay öldürüldükten sonra kendini Akif olarak tanıtan biri ile buluşur. Akif, Tuncay’ı İlyas’ın öldürdüğünü üstüne basa basa söyler. Cengiz tepki vermez. Daha sonra olayın detaylarını konuşmak üzere Akif’in ofisine giderler. Ondan önce Akif, resmi olarak Cengiz’in onlarla birlikte çalışmaya başlayacağını da söyler. Ofisteki konuşmaların sonunda Cengiz Akif’e onu mahcup etmeyeceğine dair söz verir.